Top

درباره ما

 • 1

 • درباره ما

    

  امروزه در جهان ، برندهای زیادی در زمینه ساخت ،‌ فروش و خدمات پس از فروش لوازم خانگی وجود دارد که یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین آنها شرکت بوش آلمان می باشد . این شرکت در سال 1886 توسط جوانی به نام رابرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان تاسسیس شد که هیچ گاه تصور آن را هم نمی کرد که روزی به این عظمت تبدیل شود . 

  در کشور ما و تا قبل از سال 1357 ، این شرکت بازار فروش و خدمات پس از فروش قابل توجهی داشت که با شروع تغییرات در ایران و خروج کشورهای اروپایی و غربی از صنعت و بازار ایران ، موجب شد که عرصه فروش و خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی اصلی این برند با مشکل جدی مواجه شود .

  در آن سالها ( 1357 - 1396 ) ، اشخاص و شرکت های مختلفی اقدام به واردات و فروش و خدمات پس از فروش این برند ، بصورت غیر رسمی کردند که باعث کم رنگی و بی اشتیاقی مردم نسبت به خرید این برند شد و کم کم این برند نام آشنا و جهانی ،‌جای خود را با برند های متفرقه و بی کیفیت چینی و کره ای تعویض کرد .

  اما از تیرماه سال 1394 و با شروع دور تازه ای از تغییرات سیاسی در ایران و بخصوص برنامه جامع اقدام مشترک ( برجام ) و ایجاد روابط و مناسبت های تجاری و سیاسی ایران با اروپا و آمریکا ، شرکتهای گوناگونی از سراسر دنیا برای ایجاد روابط تجاری و سیاسی به ایران آمدند که در صدر آنها ، کشور آلمان و بخصوص شرکت بوش آلمان بود .

  در اولین اقدام ، شرکت بوش آلمان ، چهار شرکت ایرانی را بعنوان نمایندگان خود در ایران به جهت واردات کالا ، فروش و خدمات پس از فروش انتخاب نمود و بطور رسمی با آنها روابط برقرار کرد که به مجموعه این چهار شرکت ، بوش سرویس گفته می شد . بوش سرویس شامل شرکت های مهستان ، کاراگستر ، کاسپین و سنا پویان بودند که بطور جداگانه و رقابتی فعالیت های خود را شروع کردند .

  در این زمان بود که بعد از سالها ، مردم مجدد تمایل به خرید این برند معتبر و با کیفیت در ایران داشتند و از تامین قطعات اصلی و خدمات پس از فروش شایسته بهرمند شدند . متاسفانه در اردیبهشت سال 1397 و با خروج آمریکا از برجام و بازگشت مجدد تحریم ها علیه ایران و قطع ارتباط اروپا و آمریکا با ایران  ، واردات دستگاهها و قطعات یدکی اصلی آنها با مشکل روبرو شد .

   

  فروشگاه قطعه یدک ، تامین کننده قطعات یدکی اصلی لوازم خانگی بوش ، با پنج سال تجربه و سابقه در مجموعه بوش سرویس ، در خدمت هموطنان عزیز می باشد . امیدواریم که در این دوران سخت اقتصادی و سیاسی ، با تامین قطعات یدکی اصلی این برند پرطرفدار و محبوب ، بتوانیم کمی از دغدغه های شما عزیزان را بکاهیم .

   


   

  با سپاس


  ادامه مطلب